Pokarmy bogate leptyny 

Jeśli szukasz pokarmy bogate leptyny, możesz być rozczarowany. Ale ta żywność może zwiększyć wrażliwość na leptynę, która może ograniczyć swoje pragnienia i głodu, a to z kolei może pomóc schudnąć.

Angielska wersja tego artykułu: leptin rich foods

Leptyna jest hormonem wytwarzanym bardzo ważne w komórkach tłuszczowych. Jest on odpowiedzialny za wiele rzeczy, w tym mówienie mózgu, gdy są pełne, wywołując wrażenie, że trzeba przestać jeść. Jeśli masz zbyt dużo leptyny, Twoja wrażliwość na nią może zmniejszyć, a to prowadzi do głodu i pragnienia bardziej, aw końcu otyłości.

Czy są jakieś Leptyna Rich Foods?

Leptyna nie może być podawany doustnie, ponieważ nasze jelita nie może przetwarzać. Ponadto, nie może ona być w żywności. Choć można usłyszeć o "leptyny pokarmów bogatych," ważne jest, aby pamiętać, że te produkty nie są właściwie wypełnione leptyny - jeśli robią coś zmienić.

Więc jak ją zwiększyć? Nie możemy - ale możemy zwiększyć naszą wrażliwość na nią. Oznacza to, że to będzie działać tak jak powinno, nawet jeśli nie mamy wystarczająco dość w naszych ciałach. Te produkty mogą pomóc zwiększyć czułość, a to oznacza, że ​​nasz metabolizm może iść w górę, pragnienia mogą spadać, a nasze bitwy o Ardeny można pomóc wzdłuż.

Pokarmy, które zwiększają czułość leptyny

Aby uzyskać dobry początek na leptyny wrażliwości, mają białko śniadania. To pomaga szybko uruchomić sygnały leptyny i może zachować pełną dłużej w ciągu dnia. Należy również wybrać się na zielonych liściastych oraz żywności błonnika, jak mogą pomóc zachować swoje ciało czuje się pełna. Te produkty iskra czułość, że twoje ciało potrzebuje, aby odpowiednio reagować na leptynę. Dla jeszcze większej regulacji tej wrażliwości, należy uzyskać dobry przydziałz ryb w diecie.

Pokarmy, które zmniejszają stężenie leptyny Wrażliwość

Tak jak nie są wielkie środki spożywcze zwiększając wrażliwość na leptynę, są też pokarmy, które hamują sygnały organizmu. Należy unikać tych pokarmów, jeśli możesz, lub mają je z umiarem. Jednym z największych problemów jest to węglowodany. Obejmują one skrobie, takie jak biała mąka i ziemniaki. Nadmierne węglowodany są nie tylko strasznie blokuje sygnały leptyny; są one również co sięgamy, gdy jesteśmy bardzo spragnieni czegoś. Im więcej węglowodanów jemy, tym bardziej pragnienie dzieje. To błędne koło!

Należy również unikać pokarmów, które są przetwarzane lub zawierają syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Syrop i chemikalia w zakresie przetwórstwa okazały się zablokować wiele z tego, co organizm stara się zrobić, w tym leptyny wrażliwości, która mówi mózg wyłączyć sygnały głodu. Jeśli jeść obfitych posiłków lub jeść bardzo często, to są również sabotowanie prób organizmu do walki z otyłością. Staraj się jeść z umiarem, i zachować przekąski do minimum.